Sklepy

baner_PirackieOpowiesci
Patron Medialny Pirackich opowieści – Damosfera, zaprasza wszystkie aktywne mamy na Portal Kobiet z Energią! Wspaniałe wydarzenia kulturalne i modowe oraz spotkania dla mam z dziećmi przy kawie to jedne z wielu propozycji Salonu Damosfery.
Zapraszamy: http://www.damosfera.pl

Portal Damosfera LogotypPatron Medialny Pirackich opowieści – magazyn Wychowanie w przedszkolu, profesjonalne czasopismo dla nauczycieli i dyrektorów przedszkola z wieloletnią tradycją, poleca serię z aplikacją Pirackie opowieści.
Zapraszamy: www.wychowaniewprzedszkolu.com.pl/

Magazyn Wychowanie w przedszkoluPatron Medialny Pirackich opowieści – portal i czasopismo Dziecko w Warszawie, czyli Kalendarz warszawskich imprez i zajęć dla dzieci.
Zapraszamy: dzieckowwarszawie.pl/

Dziecko w WarszawieŚwiat zabawek – czasopismo, które przedstawia czytelnikom wiadomości o rynku zabawkarskim w Polsce i na świecie – od najnowszych tendencji, aż po prezentacje historii sukcesu poszczególnych przedsiębiorstw. Rekomenduje i otacza patronatem Pirackie opowieści.
Zapraszamy: http://swiatzabawek.net

Świat zabawekZapraszamy do sieci RUCH oraz między innymi do punktów Inmedio i Relay!

LOGO RUCH WZÓR
Nasz Partner: Centrum Stomatologii Dziecięcej ELEFANT – http://www.elefant.med.pl, zaprasza wszystkich Małych Pacjentów! A na szczególnie dzielnych Bohaterów czekają Pirackie Opowieści!

Elefant
Zapraszamy do kupna naszych produktów między innymi w:

www.empik.com
www.merlin.pl
www.taniaksiazka.pl
www.platon24.pl
www.gandalf.com.pl
www.sklep.gildia.pl
www.bonito.pl
www.bookmaster.com.pl
www.aros.pl
www.czytam.pl
www.inbook.pl
www.lovebooks.pl
www.nieprzeczytane.pl
i wiele innych…