Pirackie opowieści

O SERII „Pirackie opowieści”

Piraci, smoki, syreny, zaginione skarby, zaczarowane królestwo, dalekie wyprawy, a ponadto rozwijające mini-gry – na każdej stronie umieszczona jest nasza gwiazdka, ze wskazówkami do  łamigłówek oraz duża ilość przepięknych wielorazowych naklejek to seria książeczek „PIRACKIE OPOWIEŚCI”.

Do tego wspaniała aplikacja na telefon. Zbieraj gwiazdki za każdą książeczkę i uzyskaj dostęp do wszystkich stopni w karierze Pirata, Piratki lub Królewny.

O APLIKACJI

Wciel się w jednego z bohaterów serii książeczek „PIRACKIE OPOWIEŚCI”… Zostań Piratem Erykiem, Piratką Eleną lub Księżniczką Elizą i rozwijaj wybraną karierę zdobywając kolejne tytuły i wspaniałe certyfikaty!
Użyj Pirackiej Apki, aby zrobić sobie lub Twojemu dziecku wspaniałe zdjęcie w pirackim lub królewskim nakryciu głowy i zdobądź certyfikat ukończenia przygody oraz odznakę z uzyskanym stopniem!

IDEA – EDUKACJA

Seria z gwiazdką: STWORZONE PRZEZ MAMY POD OPIEKĄ PEDAGOGA

gwiazdka_aplikacja

Jeśli samodzielność, kreatywność i wyobraźnia to cechy, które pragniesz rozwijać u swojego dziecka, to dokonałeś doskonałego wyboru. Ta książka jest właśnie dla niego! Odnajdziesz w niej wątki klasycznej baśni ubrane we współczesną, atrakcyjną dla dziecka formę, która pozwala mu podejmować pierwsze samodzielne decyzje, rozwijając intelekt oraz inspirując do własnych poszukiwań. Mini-zabawy i zadania oraz naklejki, które można przyklejać i odklejać w różnych miejscach, pomogą rozwinąć wyobraźnię i kreatywność dziecka i sprawią, że dzieci mogą same kreować poszczególne strony tego opowiadania.

Czym różni się nasza propozycja od innych? Jako uwieńczenie trudów przygody z naszą książeczką możesz pobrać wspaniałą aplikację na swój telefon, w której Twoje dziecko wcieli się w Eryka, Elenę lub księżniczkę Elizę i będzie mogło wraz z kolejnymi częściami opowiadania rozwijać się jako pirat, piratka lub królewna. Dzięki aplikacji stworzysz pirackie zdjęcie dziecka oraz certyfikat ukończenia przygody! Każda książeczka to możliwość zdobycia nowego pirackiego stopnia!

Możesz spędzić czas na wspaniałej zabawie ze swoim dzieckiem lub pozwolić mu przeżyć tę przygodę samodzielnie, jeśli marzysz o chwili wytchnienia!