Katalog produktów

„MOJE MAŁE CIACHO” czyli „Logopedia na wesoło” – Anna Powierza, Henryk Sawka

Ta pełna humoru, zilustrowana przez Henryka Sawkę, książka logopedyczna dla dzieci, dzięki wprowadzonym do fabuły różnorodnym ćwiczeniom, wykonywanym wraz z ulubionymi bohaterami, wspomaga rozwój mowy, zarówno u tych młodszych, jak i nieco starszych dzieci.
Książka „MOJE MAŁE CIACHO” jest polecana przez logopedów, nie tylko jako lektura do ćwiczeń logopedycznych, ale również wspierająca szeroko pojęty rozwój dziecka. Więcej o wizji przyświecającej powstaniu książki Moje małe Ciacho…

Okładka Moje Małe Ciacho

Tytułowy Ciacho to wspaniały, piękny, podziwiany przez wszystkich koń, jednocześnie – straszny cykor. Na szczęście jego przyjaciele – Mały (lubiący jeść kucyk), Mojka (żywiołowy piesek) oraz Stefcia (lubiąca szkołę ale… jeszcze bardziej dni wolne spędzane w stajni) są wspaniałymi towarzyszami i podporą w świecie pełnym przerażających…. mrówek!

Książka ukaże się na rynku 1 grudnia 2018 roku. Nietuzinkowe ilustracje, dbałość o każdy szczegół przy przygotowaniu merytorycznym i technicznym książki, wysoka jakość materiałów, w pełni polska produkcja oraz interesująca tematyka – to główne atuty tego produktu.

 

„MOJE MAŁE CIACHO” – REKOMENDOWANE PRZEZ LOGOPEDÓW

Ćwiczenia logopedyczne, jak każde inne wymagające systematycznego powtarzania, są dosyć nużące. Tutaj Autorka podjęła próbę ich zbeletryzowania. Dzieci wykonają je z większym zapałem identyfikując się z bohaterami tej książki, przeżywając razem z nimi przygody i uczestnicząc w bierny i czynny sposób w narracji, co ma niebagatelny wpływ na rozwój nie tylko ich komunikacji, ale także innych procesów poznawczych i emocjonalnych.

DR N. HUM. KRZYSZTOF SZAMBURSKI
LOGOPEDA, PSYCHOLOG, WYKŁADOWCA UW

Patroni medialni wspierający naszą koncepcję:

patronaty_all


 

„PIRACKIE OPOWIEŚCI” – SERIA KSIĄŻECZEK Z APLIKACJĄ NA TELEFON I NAKLEJKAMI WIELORAZOWYMI ”

Piraci, smoki, syreny, zaginione skarby, zaczarowane królestwo, dalekie wyprawy, a ponadto rozwijające mini-gry oraz duża ilość przepięknych wielorazowych naklejek to seria książeczek „Pirackie opowieści”. Do tego wspaniała aplikacja na telefon: zbieraj gwiazdki za każdą książeczkę i uzyskaj dostęp do wszystkich stopni w karierze Pirata, Piratki lub Królewny!
Więcej o wizji przyświecającej nam przy tworzeniu tej serii.

TRZY_PERŁY_150x214 TRZY PERŁY – część 1. serii „Pirackie opowieści”
PIRAT_ERYK_150x214 PIRAT ERYK I MAPA SKARBÓW – część 2. serii „Pirackie opowieści”
ELENA_150x214 ELENA I PODWODNE KRÓLESTWO – część 3. serii „Pirackie opowieści”
ELIZA_150x214 ELIZA I JABŁKO ELFÓW – część 4. serii „Pirackie opowieści”
PIRACI_150x214 PIRACI I ODCZAROWANA KRAINA – część 5. serii „Pirackie opowieści”
POZNAJ CZARODZIEJSKĄ KRAINĘ Z PIRATEM ERYKIEM – Książeczka do kolorowania z serii „Pirackie opowieści”
POZNAJ CZARODZIEJSKĄ KRAINĘ Z ELENĄ – Książeczka do kolorowania z serii „Pirackie opowieści”